| miricx a întrebat:

Sal ziceti-mi si mie un program care sa converteasca filmuletele care le iau de pe you tube in Mp3.va multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Cauta pe google asa :

youtube downloader

Da click pe primul link

| danco a răspuns:

Mp3 este format audio. Banuiesc ca vrei conversia video a flv-urilor de pe Youtube. Foloeste un convertor video, gen Xilisoft Video Converter etc. Daca vrei sa le iei direct si sa le si convertesti automat, foloseste ce zice kiddo sau alt program asemanator.

| Lattie a răspuns:

Pai descarca Vdownloader si dupa poti descarca cu el filmulete de pe youtube in varianta mp3 si multe altelehappy.

| ``/~/~/ `` a răspuns:

Incearca `Super Mp3 Download`. e foarte bun si foarte usor de folosit happy

| `KiddO` a răspuns:

Youtobe downloader! happy