| sexlove a întrebat:

Cine stie cum pot sa pun la telefon la meniul mesaje parola?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

La Samsung si la Motorola se pun parola la mesaje.La Nokia si Sony Ericsson nu mergwinking

| SharlenaGeorgiana a răspuns:

Pai depinde de telefonhappy
dar de obicei intri in setari->securitate->securitate meniu si alegi de acolo mesajehappy

| Ctynnaa a răspuns:

Buna Mihaelahappy
big hug
Dragutza, depinde si ce telefon ai. De obicei, numai la Samsung se poate pune parola la mesaje. Deci dai la "SETARI", "Securitate", "Confidentialitate" ...si cred ca te descurci in colokiss
Sper ca te-am ajutat. Pupici:*