| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cine stie cum sa aflu ip-ul meu si cum il am routabil sau normal dar ma inrtereseaza cum pot afla ip meuhappy

4 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Www.whatismyip.ro
si daca vrei sa stii daca il ai "routabil"/dinamic poti intra pe site prima data, apoi reconectezi netul si intri iar, daca ai acelasi ip inseamna ca ai ip stabil.

| LaRkIn a răspuns:

Http://whatismyipaddress.com/ intra aici;) o sa iti apara ip-u tau acolo

| LaRkIn a răspuns:

Http://whatismyipaddress.com/ intra acolo si iti apare ip'u tau;)