| cyufulyky a întrebat:

Cine stie cum sa intorc web-ul incorporat la laptop ...cand il dau la cineva ma vede invers... iar pe tastatura am acea tasta "fn" si pe una din litera mai concret pe litera "v" am desenat o camera dar cand tin apasat tasta "fn" si apoi apas "v" nu merge. si nici nu-mi apare nimic.cum fac s-o intorc?sad

9 răspunsuri:
| cyufulyky explică:

Nop e model asus k50AB asa e modelu

| cyufulyky explică:

Cand apas tasta fn+web imi face sunetul acela ca un fel de eroare in rest nimic nu-mi aparewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot asus am k50in si tot asa imi face crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus ca 50ab am si eu si la fel merge webul, nu am idee ce as putea sa fac. daca gasiti o solutie astept si eu raspuns.multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Asus support si downlodeaza penultimul driver de la Camera, nu uita sa select pentru windows XP daca asta e sistemul tau de operare, eu asa am rezolvat problema, am instalat alt driver

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Dell si primele zile mi-a mers fara problema. dupa2-3 zile camera incorporata se vede cu susul in jos.

| alex_7264 a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi driverele de la web care le gasesti pe cd`u laptopului...chestia cu fn+web(tasta) nu merge pentru ca ai u dat la cineva webu sau. ii aprins, doar pe Yahoo&Skype se vede intors sau si cand dai pe el sa te vezi doar tu. asa cu fn+(web)?!

| myrunna13 a răspuns:

Eu am Asus K52F si am aceeasi problema straight face nimeni nu a stiut sa imi spuna ce sa fac. e aiurea rau faptul ca e intors inversstraight face ce prostie...