| genoveva123 a întrebat:

Buna!
cine stie cum pot sa schimb poza la profil pe TPU
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cupcakestar a răspuns:

Pe pagina in stanga unde scrie logat ca genoveva123 mai jos sunt mai multe chestii cum ar fi:Oracolul TPU, Vizualizare profil etc. etc... si mai jos scrie Editare profil dai acolo si v-a trebui sa apesi pe butonul alege fisier, care e un pic mai jos, vei alege fisierul din calculator, iar apoi alegi poza si dupa ce termini nu uita sa apesi pe Salvare!
Bafta!

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te duci la Editare profil, dupa care mergi la Selecteaza imaginea profilului, dai click pe rasfoire, alegi imaginea si Salveaza profilul.
Mai multe detalii, doar aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Hello!
In dreapta, unde scrie ''Logat ca genoveva123'', mai jos e ''Editare profil''. Click acolo, iar jos iti apare ''Selecteaza imagine de profil'''. Selectezi poza pe care o vrei (din calculator) si dai ''Salveaza profilul''. Imaginea va aparea la profil in 24h, timp in care o aproba un administrator.
Sa ai o zi frumoasa! Succes! Funda?

| Ioonela a răspuns:

Dai Editare profil si dupa e acolo,, Selecteaza imagine profil" si dai Browse si incarci ce poza vrei tu. Sper ca te-am ajutat. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| xAnonimă a răspuns:

Buna.
Intra aici-> http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si mai jos sub "Selecteaza imaginea de profil", dai clic pe "Alege fisierul", iti alegi poza si dupa dai clic pe "Salvare profil".
Bafta!