| AnDrEuTzA_9085 a întrebat:

Cine stie cum se face cheia sol pe tastatura si mai multe chestii deasteaaa?
Fundaaa:X

3 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Tii ALT si faci combinatii cu cifrele de la enter mic. 789 456 123 0 :), uite aici lista completa http://alt-codes.org/list/

| bombonika18 a răspuns:

Intr-adevar e nevoie de un Font dedicat si exisat destule pe web. Dar trebuie INSTALAT, nu copiat.
Mai exact - Control Panel - Fonts - File - Install New Fonts. Daca e doar copiat nu va fi gasit. funda?