| Pastiluutza a întrebat:

Cine stie cum se face un cont pe conquistador?

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Http://www.conquiztador.ro/ intri aici iar în partea dreaptă ai "Cont nou" apoi o să îţi apară:

Adresă de email: un id pe care vrei tu să faci contul urmat de @yahoo.com (Exemplu: asdfgffgh_123@yahoo.com)

Nume: numele care îl vrei, dar vezi să nu fie unul care îl mai are cineva.

Cod de verificare: scrii codul care se află în partea dreaptă... adică cifrele.

Apoi intră pe id-ul tău, la Spam să îţi vezi parola.

Pa, pa

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Click aici:
http://www.conquiztador.ro/registration.php
Îţi vor trimite parola prin e-mail.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Http://www.conquiztador.ro/registration.php
Am si eu cont, Band-contul fratelui meu;)), dar intram amun2 pe el, cand ne plictisim...:p