| marinaforic a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia pe care au dansat aseara la dansez pentru tine liviu varciu si iubita sa?(link?)

Răspuns Câştigător
| HappySadness a răspuns:

Raphael Gualazzi - Madness of Love. Cred ca asta e. A participat la Eurovision si a luat locul 2. :)
http://www.youtube.com/watch?v=bjJ-0Q6ZVUM

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Raphael Gualazzi - Madness of Love

| Baton a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca inca se mai uita lumea la emisiunea aia idioata din protv.
cat despre liviu varciu si panaramele lui...e neinteresant.doar un copil maturizat ciudat care se comporta inca ca un handicapat...
dar ce sa faci protv-ul promoveaza prostia in Romania.