| CriStiNa_2000 a întrebat:

Cine stie de ce apare cand da cineva un mass sau cand vrea sa puna un emotic dala pe mess asa : " < sigh" align=textTop src="file:///C:/Program%20Files/Yahoo!/Messenger/media/smileys/46.gif" sm="46"> "? Si cum se poate rezolva aceasta problema. straight face

Fundita pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

Pai e un fel de update cu emoticon din ala mai mare si care si scoate zgomote si tu nu il ai si de aia iti apare ce ai scris tu mai sus.problema se poate rezolva download-and si tu acel patch. Sper ca ti-am fost de folos.

| Hayat a răspuns:

Ar trebui sa fie simplu dezinstaleaza messenger-ul sterge fisierele care au ramas in ProgramFiles mai precis folderu` Yahoo si instaleaza din nou ultima versiune de yahoo messenger, ar fi bine sa o descarci de pe www.yahoo.com sectiunea Messenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?