| pinkflower a întrebat:

Cine stie de ce nu mai este nini pe disney chanel? L-au scos cu totul? sau fac o pauza? funda la cel mai detaliat raspuns si mai adevarat.

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Ori fac o pauza, ori s-au terminat episoadele pe care le-au achizitionat.

| Tormentor a răspuns:

Poi nu sa scos la dat acum 2 zile joi parca mi se pare ca lunea si vinerea sambata si duminica nu il dau sau s-ar putea sa il fii mutat mai tarziu pe la 22:00 23:00 bafta

| oBanană a răspuns:

Disney e un "nimeni" fara Nini
Cred ca multi se uitau... si eu crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit ca de acum va da nini doar luni la ora 21:2... cica si cand am dat sa vizionez pe pc mi-a dat ca pana la difuzare adica sa fie deja dat si la televizor mai e o ora si 23 de min misepare
. Funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini are 128 de episoade si asta e si intrebare mea de ce l-auu scos si DISNEY ar fi achizitionat toate poate fac o pauza cum a zis RAY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca in 17 februarie o sa inceapa, dar nu sunt sigura.