| CoCaCoLa a întrebat:

Salut este adevarat ca nu se mai difuzeaza nini pe disney chanel?
tot nu imi vine sa cred ca nu se mai da sad

9 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Eu cred ca se mai da dupa vacanta. Asa am auzit... Sper sa fie adevarat cum am zis eu, ca altfel sunt distrusa, pentru ca imi placea fff mult nini.:X
Andreea, serialul nu este,, live". Episoadele sunt deja inregistrate, deci cei de la disney channel trebuie doar sa le puna.
Sper sa se mai dea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini, ora nu s-a schimbat doar ca nu se mai da.De ce n stiu, dar sa stiti ca si mie imi pare rau. daca nu il da in maxim o saptamana, eu cred ca fac crize de istericale.MA DA vad CA toaTTe plangem si ne frangem pentru acest serial SUPPERR. MI-a picat fata cand marti, am vazut ca la ora 21:25 s-a dat tampenia aia de fratelele lider.Il scriu cu litere mici fiindca nu merita sa aiba litere mari.Auziti:nu stiu despre voi dar daca nu vad NINI(si da.NINI merita scris cu litere mari)eu nu dorm bine.Am insomnisad. E serioasa treaba.Deci jur ca mi-a picat FALCA. MI-A picat si fata de sigur PaPA.sa dea domu' sa dea azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu stiu! Sunt si eu o mare fana.Am aflat tot dintr-un astfel de site ca s-ar da, insa fac o mica pauza pentru ca se fa difuza un alt serial pe nume Funda sau ceva asa. Mie chiar mi-ar parea rau sa nu se dea.Va rog, daca afla cineva ceva nou sa imi spuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat canditiva cat le ea sa le traduca asa ca se va da dupa sunt trad toate ca si mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca din februarie va reincepe happy

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Nju au loat o pauza pentru ca pe youtube da si ultimul episod. Poate s-a schimbat ora sau ziua.

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Nu stiu dar eu cred ca s-a schimbat ora sau ziua.

| Deea_9487 a răspuns:

Nu, din pacate, nu se mai difuzeaza! si mie imi placea, dar e posibil sa mai fi luat si actorii aia o pauza! sper sa mai inceapa

| RaDuKoO a răspuns:

Cum ma sa ia pauza? Doar s-a intrerupt saptamana asta actori au filmati filmul acum cativa ani