| xxemoelfyxx a întrebat:

Cine stie limba coreeana si vrea sa ma invete si pe mine? Bineinteles prin intermediul mess'ului big grin

6 răspunsuri:
| spyceygirl a răspuns:

Hehe, probabil ca te uiti la filmele coreene difuzate pe tvr1 si te-ai indragostit d elimba lor...iti pot da un site, de unde poti invata(memora)cuintele de baza intr-o conversatie, scrisul lor chestii.

http://www.topicgratuit.com/441721936-invata-koreeana-_
uita-te bine pe acest site si in stanga si in dreapta, observi mai multe site-uri da clickuri, iar in cazul in care nu urmaresti serialele coreene, este bine sa le urmaresti deoarece te mai obisnuiesti cu limba, o auzi... 안녕(pa-am utilizat google translate:)}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa invat limba coreeana... happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau si m-am apucat deja sa invat iti recomand un site www.livemocha.com mie imi place inveti cateva cuvinte. e ok;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is livemocha for free or we have to pay?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti invata limba coreeana simplu si eficient cu explicatii in limba romana vizitand blogul
www.lectiidecoreeana.blogspot.com