| Brasoveanu_5018 a întrebat:

Stie cineva limba chineza, sau e cineva care vrea sa o invete?

3 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Buna:d eu am trecut acum clasa a9a si da eu vreua sa invata chineza si am dat pe profilul Filologie intensiv japoneza big grin Dupa cate vad vrei si tu sa o inveti nu?

| Scriitoarea a răspuns:

Vreau sa invat chineza si stiu putina japoneza pentru ca practic artele martiala iar senseiul nostru vorbeste si in japoneza cu noi.

| Rox08 a răspuns:

Eu stiu, binisor limba chineza.As vrea totusi sa ma inscriu si la facultate la limba chineza, desi su la alta facultate acum.Mult succes