| LuYzYka a întrebat:

Cine stie limba coreeana si vrea sa ma invete si pe mine? Bineinteles prin intermediul mess'ului!

4 răspunsuri:
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Buna! Chiar as vrea sa te ajut...dar din pacate si eu sunt doritoare de a invata limba asta si abia daca stiu un cuvant sau doua laughing.
P.S. Si mie imi place G-DRAGON.

| LuYzYka explică (pentru FireLollipop사람에게):

laughinglaughing) taree... adica na sunt multe site-uri si parca totusi nu inteleg nimiclaughing si cred ca ar fi mai bine daca as invata de la cineva

| LuYzYka explică (pentru FireLollipop사람에게):

laughing) ce tare... adica na am gasit site-uri in legatura cu asta dar nu inteleg nimic si cred ca daca miar explica cineva as intelege

| FireLollipop사람에게 a răspuns (pentru LuYzYka):

Da...si eu cred la fel. Mai bine sa ma invete cineva, decat sa ma uit ca la masini straine pe site-uri.