| alexutzu1230 a întrebat:

Cine stie niste melodii de dragoste. unde sa se exprime sentimentele unei fete pentru. un baiat?
Sper ca-ati inteles la ce ma refer.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Aduutza1993 a răspuns:

Pi ai aici niste melodii. exact ceea ce aculti! si pentru fete si pentru baieti : Catalin- Vrei nu vrei, Alex Velea -Iti multumesc, Doze si Indiferent- Pentru ea, Laura Pausini – Strani amore, Mie "Lady in red" mi se pare melodia de dragoste prin definitie. De fapt, din punctul meu de vedere, "Lady in red" e cea mai buna melodie a tuturor timpurilor...Holograf – Ochii tai, Vama Veche-Cu tine, Instinct – Doar ea (link youtube: http://www.youtube.com/watch?v=spVNJ8Se5KM).
Acestea sunt preferatele mele. Funda? :P