| Dyony01 a întrebat:

Cine stie niste metode de copiat? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Tzuc a răspuns:

Scrii pe banca si acopri cu un cait sau cu lucrarea.scrii pe scaun.iti scrii pe picior sau mana.iti sciri o copiuta mica si o pui in penar sau in maneca sau te pui pe ea.sau pui caitul deschis sub tine sau in banca.pui copiutza in comperta.sau scrii pe coperta.si copiezi de la colegul de bancalaughing

4 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Hey happy Profit de faptul ca esti fata, ca sa-ti dau o super idee folosita des de mine si colegele mele laughing. De ce ai nevoie : O fusta pana deasupra genunchilor [ dar nu prea scurta sa-ti comenteze profii ] si ciorapi culoarea piciorului, dar subtiri [ stiu ca e frig acum, da` asta este ]. Iti scrii lectiile pe pulpele picioarelor si la ore doar ridici usor fusta si te uiti. Partea cea mai buna e ca poate sa te controleze in banca & co. si nu te prinde laughing Si daca iti cere sa iti ridici fusta [ Doamne fereste laughing ] ii spui ca nu, ca te simti jignita laughing

Bafta la copiat!hee hee

| elena_3173 a răspuns:

Desi, si eu copiez, cea mai buna metoda de copiat mi se pare...invatatul.
Bafta!

| Minnie_7097 a răspuns:

Foi micsorate nagate in buzunar/cizme sau un ambalaj de la o sticla scannat si scris pe el ce ai nevoie scos la imprimanta si lipit inapoi pe sticla