| BigHoss a întrebat:

Cine stie metode foarte bune de copiat?

12 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Iti pot garanta ca metoda mea merge 100% deoarece am copiat la test la fizica fara nici o problema.
Iei telefonul, scrii la mesaje ce ai de retinut pentru test iar apoi cand dai inapoi sau iesi se va salva la ciorne, sau salveaza chiar tu la ciorne.
Cand vine testul bagi telefonul sub banca, il aprinzi si dai la ciorne unde ai mesajul, cand se apropie profesorul il stingi daca ai buton de deblocare la telefon cum am eu si tot asa. Apropo am luat 9 la testul meuhappy
Sper sa te ajute raspunsul meu! Tehnica asta e inventata de mine.Hihi.

| EmaEmax a răspuns:

Metoooda.cea mai buna metoda e sa copiezi de la colegutuuul de banca laughing eu scriu pe banca de obicei sau scriu cu creionul pe spatele foii de test si pozele cu telefonul sunt super bune.

| Cosmin86 a răspuns:

Impusca-te

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru BigHoss):

Copil handicapat, incapabil sa invete

du-te pe santier sa traiesti cu 2 lei / luna

| EmaEmax a răspuns (pentru Cosmin86):

Jura-te ca n-ai copiat niciodata in viata ta! laughing

| TheStory a răspuns:

Invata temeinic seara

Răspuns utilizator avertizat
| SerafimHD a răspuns:

In primul rand stai la fereastra iti creiezi avantaje infinite. apoi incearca sa ceri voie la toaleta cu caietul pe sub haine sau pune cate o copiuta pe polistirenul cu scris neinteresant unde nu ar putea sesiza profesorul! telefonul dar e veche scris pe mana sau asa is vechi chiar si cu caietul in mana am scapat... Bafta! siret mic!

Răspuns utilizator avertizat
| TPU3455353576 a răspuns:

Nu copia poate sa te prinda mai bine invata

| cole21 a răspuns:

Handsfree