| Clauditza a întrebat:

Cine stie niste scoli de dans modern sau breack dance prin Bacau cel mai bun raspuns primeste fundita mersi.

Răspuns Câştigător
| brunetzyca a răspuns:

Clubul "gym power energy" bacau str. Erou Ciprian Pintea, nr. 4 organizeaza cursuri de autoaparare si dans modern fara limite de varsta

10 răspunsuri:
| zuzu_3087 a răspuns:

La Casa Armatei, pe str. Oituz, langa scoala Al. I. Cuza (fosta scoala nr. 19) se fac cursuri de dans martea si joia, de la ora 17. 30, parca.

| Clauditza explică:

In Bacau in oras nu in alte localitati da mersi aricum.

| franck2222 a răspuns:

Esti din bacau?
am stat si eu pe acolo vreo 6luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dansez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu dansatoare si dansez de 12 ani sunt din iasi si sunt antrenoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gym power energy langa universitate este club de dans, isi reia activitatea din toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la dansuri moderne dar am uitat strada. stiu ca pe profesoara noasta o cheama deea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu sunt oleaca inaintata.Bacau Scoala Mihai Dragan in sala de sport vin-o miercurea la 18:00 FIX

| alexandra_8002 a răspuns:

Pai depinde de unde esti:*eu fac la clubul copiilor