| Clauditza a întrebat:

Cum pot invata dreack dance? avem de facut un dans la scoala si la mine la scoala au fost dansuri turcesti arabesti tiganesti de tot felul in afara de breack dance si eu vreau ca, clasa mea sa danseze breack dance eu stiu cateva miscari da nu is chiar asa extraordinare si as vrea sa mai invat ceva miscari aveti vreun link cu cursuri breack dance ONLINE sau un filmulet ceva da nu vreau sa dawloadez sau ceva sa. Multumesc mult

1 răspuns:
| kuk a răspuns:

Salut! cred ca ti-ai putea rezolva problema daca ai inchiria/achizitiona un dvd de profil. sper sa dansezi break-dance impreuna cu clasa ta.