| bianca_2103 a întrebat:

Cine stie niste statusuri gen:Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi, de optimism si indiferenta? plz
fundita pentru cele mai multe:X

Răspuns Câştigător
| ymary a răspuns:

Am cazut, ma ridic in picioare
Am pierdut, voi marca in reluare,
Am dat gres, dar nu mai conteaza
In niciun caz nu am sa ma dau batut
Am s-o iau de la inceput

Zambeste, atunci cand doare cel mai mult!

Nu mai zic nimic, inchei aici ca doare,
Dac-ar fi sa curga lacrimi, sa curga ale tale.

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea!

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce

Suntem diferiti totusi ne potrivim...Shi am stat unul langa altul cand toti vroiau sa ne despartim...

N.o sa dispar ca ski fumu'n zare
Chiar daca doare ma face mai puternica
Si astept de la viata o noua provocare
Amintirile sunt vi
Le porti in gand oriunde ai fi,
De tine nu poti fugi
Trecutul te va urmari

@ am invatat ca oricat ai plange, lumea nu se opreste in loc pentru durerea ta!

Invata sa spui DA
Invata sa spui NU
Si orice-ar spune altii,
Sa fii mereu acelasi TU
Si tine minte trei cuvinte,
VIATA MERGE INAINTE!

Funda te rog puppy dog eyes