| Cinderella1717 a întrebat:

Cine stie o formula matematica prin care sa exprime destinul sortit omului? plizz am nevoie de un rasp urgent.sad

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Am trait s-o aud si pe-asta. Stai sa vad daca am inteles: tu vrei sa iti dam noi o formula matematica prin care sa iti afli destinul? Pe bune?! Nu exista asa ceva, copil.

| Rosiilabucata a răspuns:

Daca tu te duci si salvezi o viata acum esti un erou daca omori o persoana esti un criminal daca acum furi vei fi un hot nimeni nu stie ce ii este sortit fiecarui om