| Diana498 a întrebat:

Dau fundita pentru cel mai bun raspuns! Scrie o formula matematica prin care sa exprimi destinul sortit omului.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destinul = Incercari+ Noroc+ Fericire => Incercariile prin care un om trece, norocul pe care-l are si lucrul ca nu trebuie sa uite niciodata de fericirea lui =Destinul. Pe care-l ti-l faci pe cont propriutongue

12 răspunsuri:
| danco a răspuns:

Stupida intrebare.

| tedi90 a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai lol nici nu cred ca exista asa ceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiuhhhhh care este oaree?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destinul=incercarii+noroc+fericire+mindrie=>Incercariile de zi cu zi prin care trece un om, dragostea cu care face totu incet si bine =DESTINUL.pe care ti-lpoti face si de inul singurhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destinul = Incercari+ Noroc+ Fericire => Incercariile prin care un om trece, norocul pe care-l are si lucrul ca nu trebuie sa uite niciodata de fericirea lui =Destinul. Pe care-l ti-l faci pe cont propriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana? esti in cl a 7-a nu? si cred ca ai caiet de vacanta, daca ai pus intrebarea asta, de la pg 34.smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu caietul ala.laughing si de asta am intrat pe net sa caut aceiasi chestierolling on the floor...chiar la pagina 34 anonimulewinking...de unde ai stiut?

| bvampeires a răspuns:

Buna, nici eu nu stiu raspunsul la intrebarea asta... si eu am aceasta problema tot cu caietul asta de vacanta stupid si am observat ca multe persoane de aici il au cum ar fi cei care au raspuns la intrebarea cu cartea cu mowgli, adica ce autor, rditura si continut are cartea laughing

| andreiyo13 a răspuns:

Sunt in a 6 trec pe a 7 am primit prostia asta de culegere si mi se pare ca ii o prostie de culegere ce puii mei astia sunt prosti la cap diana498 esti pe a 8 acum si tare sunt curios daca mai avem aceleasi culegeri si ceilalti ce au dat raspunsuri

| corina70 a răspuns:

Buna...cred ca suntem colege...da pagina 34