| Sarai a întrebat:

Cine stie povesti de groaza bazate pe intamplari reale? Cele mai bune primesc funda :*

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Pai, totul a inceput cand aveam o noua vecina, care sincer era cam ciudata. Am fost de mai multe ori la ea acasa, si in camera ei erau numai pete de sange, tot felul de semne infricosatoare, dar atunbci cand l-am chemat si pe tatal meu sa se uite, mia mzis ca a afost doar imaginatia mea, dar cred ca a avut dreptate, deoareceduap ce aparuse tata in camera acele pete au disparut. Dupa ce m-am imprietenit mai bine cu acea fata >, i-am cerut ID - ul si mi l-a dat. Ziua urmatoare primesc un mesaj de la ea, si va dau mai jos convorbirea :
ea : Buna, ce faci?
eu : Bine
ea : Nu sunt cine crezi ca sunt
eu : Poftim?
ea : Da, ai auzit bine!
eu : Pai, daca tu nu esti fata cu care m-am cunoscut, cine esti?
ea : Nuti pot spune.
eu : De ce?
ea : Pentru ca sunt moarta.
eu : Dada nu ma pacalesti asa de usor
ea : Eu iti spun adevarul. Daca nu ma crezi du-te la mine acasa sa vezi ca nu mai e nimeni.
Si intr-adevar nu era nimeni la ea acasa. Am sunat-o si imi spunea ca acest numar este format gresit, si i-am sunat si pe parinti ei si mi-a zis acelasi lucru >
Dupa ce cotrobai eu prin toate camerele in speranta ca voi gasi pe cineva, suna telefonul fix, si era o voce de fata, dar mai groasa, care imi spune...laughing