| AmaSookie a întrebat:

Cine stie povestioare scurte de dragoste, tip dialog? Dau fundita love struck

2 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

E una inventata de mine baiatul si fata se intalneau in curtea scolii acesta ii spune vrei sa fi prietena mea? fata :da de ce nu? baiatul :bine dupa 3 zile nu s-au vazut deloc la scoala baiatul ingrijorat s-a dus la ea acasa :buna ziua stiti cumva de ce fiica dumneavoastra nu a venit la scoala mama sa:da e bolnava baiatul:pot sa o vad? mama sa:desigur baiatul :buna iubire cum te simti fata:uite imi este super rau, vreau sa spun ceva simt ca mor baiatul:nu mai spune asta te rog tu vei ramane in inima mea ori ce ar fi fatasadcu lacrimi in ochi) spune te rog sa nu ma inseli cu alta te rogg daca mor tinema minte baiatul o saruta apoi ii lasa trandafirul in mana sa si pleca...A2a zi vine din nou la ea saru-mana pot sa o vad pe ioana? mama sa:cu lacrimi in ochii spune fiica mea a murit asta-noapte cauza nu o stiu crying baiatul se prabusi la pamant incepu sa planga pe bratul mamei fetei si se duse in camera fetei acolo gasi un bilet in care scrie :,, Te iubesc si te voi iubi de acolo de sus sa nu ma uiti sarutul acela a fost ultimul pe care ti l-am dat nu plange fi fericit ca ai intalnit o fata ca mine te voi veghea de sus alaturi de ingeri love struck te iubesc...acolo era trandafirul ei pe care la dat baiatul, cu picaturi de lacrimi in ochii a inceput sa zambeasca findca in sufletul sau se simti o caldura era fata in inima lui love struck frumos nu funda? mai am multe dar unele in engleza scuze ca nu a fost cu dialog!