| BellaThorne a întrebat:

Cine stie raspunsul la aceasta intrebare, eu zic ca Phoebe tonkin nu a murit, dar voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Nu a mai murit,Doamne fereste,cum sa moara,daca ar ar fi murit ar fi anuntat la Disney Channel, nu crede orice zvon:*
am auzit zvonuri pe net ca, cariba heine (rikki) a spus ca filmau pentru h2o sezonul 4 cleo rikki bella si se va intoarce si emma si s-ar putea ca si sofia sa capete puteri dar ea nu devine sirenahappyin caz ca te uitibig grintongue
Phoebe nu e moarta.E o minciuna nu crede tot ce vezi pe internet Phoebe nu a murit nici drogata nici calcata de masina
cum se zicea.cum sa fi murit daca a mai jucat in h20 si zilele trecute am vazut un interviu cu ea serios acum.multi o urasc si de aceea scriu lucruri cretine despre ea asa ca fanii ei sa stea linistiti e binelove struck

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Dmne cum sa moara?:O neahoh go on

| Deea4u_2595 a răspuns:

Nu a muritwinking...e doar un zvon, neadevarat

| slam a răspuns:

Cine a zis ca a murit?
daca murea scria si pe wikipedia cred eu...
http://en.wikipedia.org/wiki/Phoebe_Tonkin
http://ro.wikipedia.org/wiki/Phoebe_Tonkin

| DudaYeah a răspuns:

Nu, nu a murit. dar are o frumoasa cariera de fotomodel in Australia. poti cauta pe internet. cred ca eu nebun a dat anuntul asta idiot, dar nu. chiar nu a muritwinking