| Lolo_3214 a întrebat:

Cine stie; si poate sa-mi explice cum imi fac un dread cu ata colorata?

2 răspunsuri:
| stiiix a răspuns:

Am incercat si eu thinking chiar pe mine, si mi-a iesit. Ar fi bine sa stii cum se fac bratarile alea. in care ai ca baza o ata, si cu o alta faci noduri pe toata lungimea atei care serverste drept baza. In cazul tau, parul va si baza. Legi atele de baza scalpului foarte bine si incepi sa faci nodurile. big grin Sper sa-ti reuseasca happy!

Răspuns utilizator avertizat