| adelle23 a întrebat:

Stie cineva cu ce sunt prinse dread-urile?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Bună! Depinde... sunt 2 feluri de dread-uri: permanente (despre care cred că vorbeşti tu) şi dread-uri semi-permanente. Nu sunt prinse cu nimic, doar aţă şi suviţa firului de păr! happy Iar cele semi-permanente... pentru care trebuie să le întreţii foarte bine, şi trebuie zilnic să foloseşti o ceară specială şi îţi este interzis să te speli după ce ai folosit respectiva ceară deoarece acestea se pot desface. Însă te sfătuiesc să nu îţi faci! Pa-pa!

| adelle23 explică (pentru KristalPop):

Multumesc mult, dar nu sunt pentru mine! Multumesc kiss

| KristalPop a răspuns (pentru adelle23):

Cu multă plăcere! :*

| ChristinaDeath a răspuns (pentru KristalPop):

Tot ce ai spus este o aberatie.
1. dreaduri permanente nu exista. daca se pot desface, inseamna ca nu au fost facute bine.
2. nu iti trebuie ata la dreaduri. parul se tapeaza, apoi se inoada cu croseta.
3. nu trebuie folosita nicio ceara, nu ai pentru ce.
4. poti sa te speli pe cap normal.