| AsaBhayNene a întrebat:

Cine stie un program care sa stearga tot ce nu e folositor din calculator in afara de Ccleaner sau care sa nu ma mai lase sa instalez nimic in :C?

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

TuneUp Utilities 2014 este un program foarte complex cu ajutorul caruia iti poti optimiza si actualiza foarte bine PC-ul.
Recomand.

| AsaBhayNene explică (pentru 2Low):

Mai exact cu ce ma ajuta?

| 2Low a răspuns (pentru AsaBhayNene):

Sunt foarte multe lucruri:
Incepand de la disk cleaner,stergerea dublurilor de fisiere din pc,optimizator programe startup,defragmentare disk, modificare iconite, modificare interfata, dezinstalator programe, auto-maintenance (iti scaneaza si detecteaza toate problemele Pc-ului si le rezolva singur) si multe altele.
Poftim.

http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/features/#c3995

| AsaBhayNene explică (pentru 2Low):

Multumes mult!

| 2Low a răspuns (pentru AsaBhayNene):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| BLADE98 a răspuns:

Windows doctor