| Andaa1 a întrebat:

Cine stie un program cu care pot face un videoclip cu pozee pe care il pot pune pe youtube? Multumesc :*

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Descarca acest program http://windows.microsoft.com/it-IT/windows7/products/features/movie-maker ii alegi limba romana, e cel mai simplu de folosit pentru incepatori si e si de la windows si vezi ca majoritate pc-urilor il au instalat, doar cele care folosesc sistem de operare windows
dai click in bara de aplicatii (START)de unde inchizi si pc-ul si scrie in casuta de cautari Windows Live Movie Maker sa nu il mai descarci
succes;)