| lizy13 a întrebat:

Cum pot pune un videoclip pe youtube dar sa fie propriu imi trebuie un program?

Răspuns Câştigător
| AldanaBlue a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont. In dreapta sus dai Create Account daca nu ai cont sau Sign In daca deja ai cont. Apoi tot in dreapta sus o sa vezi Upload(cand esti logat)- dai click pe butonul ala si o sa iti poti adauga clipul.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Iti faci cont si dai click pe butonul Upload.

| AldanaBlue a răspuns:

A intrebat "cum pot pune un videoclip pe youtube", nu cum se face un videoclip, de asta toata lumea i-a spus sa isi faca cont, altfel nu poti pune nici un videoclip pe youtube.

| .LoLo. a răspuns:

Da nu a intrebat cum se face cont. a intrebat cum se fac video.cu programe.pai poti sa faci cu picasa

Răspuns utilizator avertizat
| last a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii inscris, apoi video tau nu trebuie sa fie prea greu, in format avi daca e posibil