| kalisscoca a întrebat:

Cine stie vreun site de bmxuri de scheme dar bmx sa fie usor si sa fie ieftine sa nu fie peste 350 lei?

Răspuns Câştigător
| Sziko a răspuns:

Salut! Ceea ce vrei tu nu exista.Bmx pana in 350 lei este DHS din bazar care are vreo 15-20 kg.Eu am un WTP Zodiac 2011 si are 10.8 kg si niste piese de iti cade fata.Numai ca eu am dat 2600 lei.Bike mai ieftin de 10 mil bun nu gasesti. Daca mai vrei si usor pai ia si strange vreo 16 mil si iti iei WeThePeople Justice 21. Funda?