| Iolss a întrebat:

Cine stie site-uri de pe care poti invata scheme de parkour?

Răspuns Câştigător
| Cadariu_Gabriela_1992 a răspuns:

Parerea mea e ca nu e ciudat ca o fata sa vrea sa invete parkour...eu una am inceput de vara trecuta si ma descurc destul de bine... bafta, iti sugerez sa cauti pe cineva cu experienta, sa nu te apuci de una singura, sa te supravegheze cineva sa nu-ti rupi ceva, doamne fereste :*

3 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Www.youtube.com scrii parkour scheme :) sau scheme de parkour o sa gasesti :) acolo am invatat pick-lock

| Iolss explică:

Nu vi se pare ciudat ca o fata vrea sa invete scheme de parkour?