| RedBullX a întrebat:

Cine sunt annonymus?
Ce este annonymus?
Stiti, am vazut niste tipi cu o masca ciudata straight face ziceti-mi si mie ce se petrece laughing) am mai auzit si de sopa si pipa :O
dau funda si vot

4 răspunsuri:
| ExXify50 a răspuns:

Aaa cumva miez? nu stiu nimic dar asta ma intrebam si eu laughing)

| andreea095 a răspuns:

Aannonymus este un foarte mare grup de hackeri care au ca simbol masca VENDETTA. sopa si pipa sunt doua proiecte legislative ce au ca scop stoparea pirateriei pe internethappy sper ca ti am fost de ajutor

| andreea095 a răspuns:

Annonymus este o grupare mare de hackeri, iar sopa si pipa sunt niste proiecte legislative ce au ca scop oprirea pirateriei pe internethappy