| TSO7 a întrebat:

Cine sunt mai destepti? Cei ce au fost sau cei ce sunt?

Intrebarea nu e foarte clara dar as dori sa vad la ce va ganditi voi si ce credeti, dau si funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Picipuu a răspuns:

Eu cred ca cei care au fost pentru ca ei au descoperit ceva ce noi nu ne-am fii gandit in vecii vecilor
daca ei nu ar fi descoperit cea ce unii dintre noi numim niste fleacuri poate ca am fii trait inca in pesteri worried

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai Roxy nu mai auzi de genii ca nu stau la noi.Ce geniu ar ramane in Romania cand stie ca in Anglia,Elvetia sau America poate traiasca in puf lucrand pentru ei?

Cred ca suntem oameni si genii sunt, au fost si vor fi mereu, dar corespunzator perioadei in care au trait(bine acum nu putem sa zicem ca primitivul era geniustraight face)

| Alyra a răspuns:

Eu zic ca mai demult erau mai multi oameni inteligenti. In zilele noastre mai rar auzi de existenta vreunui geniu. :p

| Fαntαsy a răspuns:

Cred ca cei ce vor fi :d. Fiecare generatie va fi mai desteapta decat cealalta. Fie prin competitie, fie invatand din greselile trecutului. happy