| Beatrice_5910 a întrebat:

De ce trebuie unii sa raspunda cu articole de pe net? Persoana care a pus intrebarea credeti ca nu este in stare sa dea search? Nu va ganditi ca poate vreau opinia altora?

3 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Din 5 raspunsuri poate 1 e articol de pe net. Nu-l lua in seama, ramai cu celelalte 4happy Dragut ar fi sa-i multumesti si celui care iti raspunde cu un articol pentru ca incearca sa te ajute chiar daca nu iti este de mare ajutor.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că poate vor*
Ok. La o întrebare în care se precizează "dati-mi nu stiu ce mel de la nu stiu c artist" zi-mi ce opinie ai spune, când pe ăia îi doare mâna să dea un search!