| Cornelia19 a întrebat:

Cine v-a tradat cel mai rau? Aveati mare incredere in el/ea?

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da toata lumea...atat de mult incat la ora actuala numai am incredere in nimeni...iar prieteni niciunul.e dureros dar cred eu ca trece

| dyav0litza a răspuns:

Aproape tota lumea in care aveam incredere m-a tradat.cei mai buni prieteni mau injunghiat mai tare ca cei mai aprigi dusmani

| Daniela_6645 a răspuns:

Da o prietena...pe urma tot ce am vb cu ea a fost spus rivalelor mele care acum ii sunt prietene...