| sufletsel a întrebat:

voi ati mai avea incredere intr-o prietena care va tradat? fetele astept raspuns

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Încrederea se pierde foarte ușor și se recâștigă extrem de greu, iar trădarea doare al naibii de tare. Poate aș ierta-o (dacă e la prima abatere), însă nu cred că aș putea să mai am aceeași încredere în ea, pentru că dacă a putut să mi-o facă o dată, oricând va putea și a doua.

6 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Depinde, daca imi e prietena buna poate ca da, dar daca nu, o tin aproape dar nu mai in incredere in ea. Sti cum se spune tineti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape.
Sper ca ti.am fost d folos
Bye kiss

| Sabinutza16 a răspuns:

Depinde de imprejurare si modul in care te-a tradat! de ex daca ti-a furat iubitul at clar n-as mai ierta-o dar nuss uh sti cu ce te-a tradat si ce merita ea pentru asta! Bafta in orice ai alege!

| simona3272 a răspuns:

Eu nu as mai avea incredere...am avut incredere in unele persoane si mau tradat asa ca nu merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ep mine m-a tradat o prietena si nu, nu as mai avea incredere daca nu se va schimba.

| secretflower15 a răspuns:

Pai, depinde cu ce te-a tradat, dar de fapt conteaza ca te-a tradat. Daca o considerai o prietena adevarata, eu chiar cred ca nu iti mai merita increderea. Daca totusi tii la ea, ar trebui sa o treci prin niste ''teste'' si sa vezi daca mai poti avea incredere in ea.

| 4n0n1m a răspuns:

Nu!