| Live.Laugh.Love a întrebat:

Cine vrea sa concerteze Ashley Tisdale, in romania, in 2010? eu vreau love struck Ashley!

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eulove strucke super draguta si are o voceeelove struck

9 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Merci de fundita si chiar imi place Ashleylove strucke o draguta din toate punctele de vederelove struck

| hamsterx a răspuns:

Mie una nu imi place ashley, imi pare un pic fitoasa, dar daca tu vrei sa vina sa cante la noi in tara te sustin, pana la urma fiecare cu vedetele lui favorite big grin tongue

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu vreau, dar as vrea sa concerteze Paolo Conte!

| Pisiii :x a răspuns:

Are si ea 2-3 melodii solo si vrei concertlaughing)

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Si eu vreau ca Ashely Tisdale sa concerteze in Romania este foarte draguta si are o voce super:X

| alexutzu00791 a răspuns:

Banuiesc ca si asta i de pe disney chanel laughing

| ioanatizzy a răspuns:

Eu.eu eu... o iubesc:X

| Cathy a răspuns:

E cea mai tare(sigur ca da). Atat pot spune.Se intalege restul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau
este super frumoasa si amuzanta
poate intr-un turneu care il va face in europa