| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa fie vecin cu mine pe farmerama ca nu prea ma descursad funda si vot

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da', te rarcur daca nu te descur? laughing

| silvia94 a răspuns (pentru Salontanul):

Cee? nu inteleg

| Salontanul a răspuns (pentru silvia94):

Nu vezi ca ai scris cuvantul "descur" in loc de "descurc"? E greu cu limba romana!

| silvia94 a răspuns (pentru Salontanul):

Eee.nu stiu ce te intereseaza pe tine.ce numai greseste omul? da`cu voi pe cap.du-te nene si vede-ti de treaba. daca erai mai destept taceai din gura.

| Salontanul a răspuns (pentru silvia94):

Eu am glumit dar se vede treaba ca esti idioata. Si faptul ca scrii cu litera mica dupa punct e tot o greseala? Ce ma intereseaza pe mine? Ma intereseaza faptul ca o gramada de dobitoci stalcesc limba romana. Ma doare acest fapt ca idiotii conduc tara si voi tineretul analfabet sunteti cei care o sa le luati locul. Pacat!