| LoveYou4Everrr a întrebat:

Cine vrea sa fim prieteni pe TPU sa dea "adauga ca prieten" mersi...love strucklove strucklove struckbig grin

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna!
Eu vreau deoarece aici este o retea sociala si mi se are normal sa iti faci cati mai multi prieteni si sa ne intelegem cu toti!

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Eu vreau! :X
Ce`mi place numele tau!
Valntina = Valentin ---> Sf. Valentin = Dragostee`---> Esti un ingeras! happy

| Siracuzia a răspuns:

Eu.Funda?

| Nymphetamine a răspuns:

Nimeni! love struck Yeeei!

| Dennys1521 a răspuns:

Gata te-am adaugat
funda?batting eyelashes

| saku970 a răspuns:

Buna!
Eu vreau deoarece aici este o retea sociala si mi se [are normal sa iti faci cati mai multi prieteni si sa ne intelegem cu toti!