| Otakugirlkawaii a întrebat:

Cine vrea sa stie niste retete de haine sau de mancare sa spuna si eu ai dau niste exemple!
retete de haine:pantofi cu inimioare, ochelari inimioare si coif de prntesa =pantofi superbi.si sunt mai multe! doar spuneti
retete de mancare :la cuptor =bezele, zmeura, supa de rosii =supa iubirii etc; blender =cirese, suc de vanilie, fruct al dragonului =artificii etc; aparat de sandwich =afine, miere, arez alb =surpriza! etc
daca mai vreti sa stiti si alte retete intrebati! papa! va pup

2 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Vreau si eu trimitem mesaj! big grinbatting eyelashes

| Otakugirlkawaii explică:

La ce, haine sau mancare?