| mileyselydemy a întrebat:

Cine vrea un blog? Imi doresc sa-mi fac unul dar mai am nevoie de o persoana pentru a mentine blog-ul cat mai viu! Cine e interesat sa-mi dea ID-ul lui!
PS:In special fete de 12-14 ani!

2 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| Patricia96 a răspuns:

Eu as vreawinking
Mi-ar place sa-mi scriu trairile, tot felul de chestii acolo...iti dau mesaj pe privat