| Cismaru_Andrei_1999 a întrebat:

As vrea sa stiu cum fac formularul de vanzari si toate celelalte lucruri. Am nevoie de un partener in afacere, vreau sa fac un blog pentru vanzare de obiecte. E cineva interesat?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Astept cu interes amanunte. Am inteles ceea ce nu stii, dar nu am inteles ceea ce stii.

| Cismaru_Andrei_1999 explică (pentru neutrino):

Stiu destul de multe despre ce vreau sa fac, dar am nevoie de un partener.
Esti interesat? Vreau un partener serios. Putem vorbi pe mess, pentru mai multe detalii. Bine?

| AlexU13 a răspuns:

Si eu as fi interesat ^_^