| EvilMonkey a întrebat:

Cine zice ca o sa ai o viața inbelsugata daca joci fotbal la o echipa buna da sau nu?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„înbelșugată" în niciun caz, îmbelșugată e posibil. Recomand un manual de limba română!

| EvilMonkey explică:

Pai nu e vina mea eu am scris imbelsugata si ei au pus-o la greșeală si De aia am dat eu inbelsugata

| EvilMonkey explică:

Si Sti mai bine sunt așa cum sunt eu decât sa fiu un roman de ăla figurant si care Zice ca ia-ti un manual de româna ca ai scris da nu de...

| EvilMonkey explică:

| JayMeatSucks a răspuns:

Nu neaparat, poate suferi un accident, nu mai poti continua cu fotbalul, si pa-pa viata imbelsugata.