| bOom a întrebat:

Cineva a fost la Sinaia? Cum e acolo.Eu sunt din Chisinau si voi pleca cu colegii de clasa la Sinaia pe 29 octombrie. Vreau detalii va rog.

2 răspunsuri:
| isa_8499 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu e cine stie ce. De obicei merg la munte si trec des prin sinaia. E un oras micut dar foarte interesanthappy. adica daca te uiti la case sunt ciudate, au un alt model gen peles stii, e destul de frig fiind si intre munti, e o priveliste destul de draguta din anuminte locuri si sunt si locuri grozave cum ar fi hotelurile sau castelu peles, totusi constructia caselor, cladirilor in sine e unica si spectaculoasa. sper sa te distrezi si succes happy.

| Andu22 a răspuns:

Sinaia e un orasel micut. si placut. Cu siguranta veti vizita Castelul Peles, o sa iti placa foarte tare.