| Fericitulsupy a întrebat:

Cineva (fata ca sa se stie ) ma are la mina cu o poza in care e imortalizata o faza naspa, cum as putea sa o fac sa o sterg acea poza ca ea nu vrea sa o stearga, am incercat sa iau telefonul si sa o sterg da are parola la telefon, si nu vrea nimic la schimb pe acea poza, si as vrea sugestii (fata e mai mare cu 2 ani decit mine dar isi bate joc prea des de mine ) si m-am saturat sa fac aproape orce pentru poza aia idioata, cum as putea face ca sa scap de acea poza?

2 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Gaseste ceva cu care sa o ai la mana si asa o ameninti ca o spui parintilor sau mai stiu eu la cine, si asa s- facut treaba

| BeAmazing a răspuns:

Oooo. Asa-i ca-i frumoasa poza?laughing Stiu..eu ti-am facut-o..eu is vinovata pentru toatelaughing)