| DaniiWtf a întrebat:

Buna TPU.
Am un cont pe IMVU si nu imi mai merge parola. Din pacate id-ul pe care am facut contul nu il mai stiu. Exista vreo posibilitate sa il recuerez? rolling eyes

3 răspunsuri:
| Dragutzu_Vladutzu_1994 a răspuns:

Hmmm.Nu cred ca mai poti sa-l recuperezi...Fa-ti altul nou si uita ca ai avut sad Asa fac si eu la jocurile care uit pw imi fac din nou cont si uit ca am mai avut. Funda?

| MuTyLiAn a răspuns:

Din pacate, fara ID, numai poti recupera contul. Dar totusi e imposibil sa nu mai mearga pur si simplu.

| DaniiWtf explică (pentru MuTyLiAn):

Imi stia un tip parola care a disparut brusc oh go on.
Si cum eu ma lasasesm de IMVU pe atunci. El stie ce a facut