| mulinobianco a întrebat:

Cineva mi-a scris de pe anonim ca sunt "levaia" adica proasta ))eu imi dau seama cine poate fi) spre exemplu o prietena cu care m-am certat, si cum asi putea sa raspund la asta?

2 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Ii spui ca...in comparatie cu tine sunt mult mai sus, la o scara de la 1 la 10 tu esti 0 si eu 20winking sau.atunci de ce injuri vedetele? te oftici ca nu esti V. I. P daca vrei te fac fanlaughing daca nu bye bye draguta, ori stiii ce...cine spune ala estewinking

| MalynaMagdalena a răspuns:

Pe cale amiabila sau.seman cu cine ma lauda happy