| mulinobianco a întrebat:

cineva mi-a scris de pe anonim ca prietena mea se comporta ca o cu*va si daca ea asa pare eu inseamna ca tot sunt asa. ce sa-i raspund? ca sa para mai inteligent? big grin in realitate noi nu suntem asa, pur si simplu fetele carora le merge bine sunt invidiate de multi )

4 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Nu-i raspunde nimic. Nu merita sa te chinui pentru niste fraieri incompetenti. Oricum daca ai raspunde ceva ce vrei sa para inteligent, ar rade si ar avea chef sa continue. Ei atat pot. Bucura-te ca nu intelegi genul asta de oameni.

| Aegyo a răspuns:

Ii poti spune pur si simplu "Cine spune ala e..." sau cauta o varianta mai "rea"... de genul: "Tu sti ce e aia cu*va? Eu presupun ca nu sti deci mai bine taci din gura, nu te-a bagat nimeni in seama, nu ti-a cerut nimeni parerea; nu inteleg cine te crezi sa ma judeci pe mine, sa spui cum sunt eu."

Sau poti pur si simplu sa nu il bagi in seama... Dar acum tu decizi happy Bye:*

| VIPER a răspuns:

Ca etse un taran cu gura mare care nu stie sa aprecieze comportamentul la o fata

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Zi asa.vezi-ti tu de curva ta(daca are prietena) si nu te lega de alti daca nu-i cunosti personalitatea :p