| alutza a întrebat:

Cit timp acorzi lecturii de placere (informatie, carti din domenii care te intereseaza, literatura artistica)?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cam 3-4 ore pe zi, avand in vedere ca citesc si pe Internet informatii noi in legatura cu ce ma intereseaza, citesc si cateva zeci de pagini dintr-o carte si reviste uneori. Nu cred ca trece o zi fara sa fac asta, doar daca sunt extrem de ocupata cu altceva happy.

| alutza explică (pentru thegatekeeper):

Mersi pentru raspuns kate

| Bubuuuu a răspuns:

Eu una sunt atrasa de cartile de dragoste, pentru tineri, noi aparute in librarii. Imi place sa stau si sa aflu lucruri noi despre viata personajelor din carte. Recunosc ca nu acord prea mult timp lecturii, dar cand o fac, o fac din placere big grin :*:*

| Lexandrina a răspuns:

In general lecturiii ai acord o ora jumate